İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla Resimli Açıklama

iddaa nasıl oynanır ayrıntılı anlatım, iddaa nasıl oynanır detaylı anlatım, iddaa nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa nasıl oynanır tüm ayrıntılarıyla resimli, iddaa nasıl oynanır tüm ayrıntılarıyla resimli anlatım

Merhaba değerli okurlar,
Sitemizden iddaa hakkında tüm bilinmeyen, merak edilenleri duyurmaya, sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızın amacı ise iddaa nasıl oynanır tüm ayrıntılarıyla resimli olarak sizlere aktarmak. Bu yazımızı iddaa oyununa yeni başlayanlara yardımcı olmak için yazdık. İddaayı en iyi yerden öğrenmeniz oynarken para kazanmanızı ve başarılı olmanızı sağlar.

İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla Resimli, İddaa Nasıl Oynanır Ayrıntılı Anlatım, İddaa Nasıl Oynanır Detaylı Anlatım, İddaa Nasıl Oynanır Resimli Anlatım

Şimdi gelelim iddaanın nasıl oynandığını resimli anlatım ile aktarmaya. İlk olarak iddaa hakkında birkaç temel bilgi vermemiz gerekiyor. İddaa haftada iki gün bülten adı verdiğimiz bir liste yayınlar. Bu listede iddaa oynanacak maçlara kodlar, oranlar verilir. Oyuncularda tercihlerini bu listeden verilen oranlara göz önüne alarak yapar. Seçilen maçların kodları iddaa kuponuna işaretlenir. Bir kuponda oynayabileceğiniz maksimum maç sayısı 15’tir. En az maç sayısı 2’dir. İlk yarı maç sonucu tahminleriniz 2 maçlık kuponlardan oluşabilir. Tek maçlık kuponlar da yapılabilir elbette ancak skor oynamalısınız. Skor tahmini yaptığınız takdirde 2 maçlık bir kupon oluşturmuş olursunuz.

Bunun yanında iddaa zaman zaman tek maçlık etkinlikler de yapmaktadır. Böyle zamanlarda maç sonucuna direkt tek maçı tahmin edecek şekilde kuponda oynama şansınız bulunuyor. Tabi bültende maçların sol tarafında “3” yazan maçlardan iddaa oynarsanız 3 maçlık kuponda yapabilirsiniz. Yalnız dediğimiz gibi bu 3 maçın hepsinde “3” yazmalı. Aşağıda sizlere örnek bir iddaa bülteni veriyoruz. Burada “MBS” yazan kısımda bazı maçlar da 3 yazdığını bazı maçlarda bir şey yazmadığını göreceksiniz. Dediğimiz gibi 3 yazanlardan oynarsanız en az 3 maçlık kupon yapabilirsiniz. Hiçbir şey yazmayanlardan oynarsanız en az 4 maç yazmanız gerekiyor.

iddaa nasıl oynanır

Gördüğümüz gibi maç kodlarını işaretliyoruz ve bölmenin soluna da tahminde bulunduğumuz seçeneği işaretliyoruz. “MS” yazan kısım da 1, 0, 2 seçeneklerini göreceksiniz. “1” ev sahibi takımın galibiyetini, “0” beraberliği, “2” de konuk takımın galibiyeti anlamına gelir. “İY”, “A”, “Ü”, “H” gibi diğer bölmelerin ne anlama geldiğini sol alt taraftaki kategoriler kısmında “İddaa Alt/Üst Yazılar”, Handikap yazıları, iddaa sistem yazıları ve diğer iddaa yazıları kısmında ayrıntılı, detaylı bir anlatım ile bulabilirsiniz. Veya sağ taraftaki arama butonunda istediğinizi aratıp konuya ulaşabilirsiniz. Maç sonucu tercihinizi de işaretledikten sonra o kolonu doldurmuş oluyorsunuz. Kuponun en altında misli” diye bir kısım var. Burada örneğin 5 misli derseniz normal kazancınızın 5 katını almış oluyorsunuz.

Peki iddaa da kazanç nasıl hesaplanır? Tahminde bulunduğunuz maçların ve her tahminin bir oranı var. Bu oranlar birbiriyle çarpılır. Örneğin bizim örnekte yapmış olduğumuz tahminlerin oranları sırasıyla şu şekilde olsun;

1,50*1,80*2,10*1,40=7,93 TL

Yani siz 1 TL karşılığında 7,93 TL kazanacaksınız. 5 misli oynarsanız 7,93*5=39,69 TL kazanacaksınız. Tabi 5 misli oynarsanız 5 TL ödemelisiniz. Gelelim iddaa kuponunun kaç para olduğuna. İlk başlarda 50 kuruştu daha sonra 1 TL oldu. Şu an iddaa kuponunun ücreti 2 TL. Ama şöyle bir detay var siz 2 TL yatırdığınız için otomatik olarak 2 misli oynamış sayılıyorsunuz. Yani az önce yaptığımız hesap gibi kazancınız 2 ile çarpılıyor. Bir bilgi daha verelim; oynadığınız maç sayısının önemi yok. Yani ister 4 maç ister 10 maç isterseniz kuponun tamamını doldurup 15 maç oynayın yine 2 TL veriyorsunuz.

İddaa nasıl oynanır ayrıntılı, detaylı ve resimli olarak sizlere aktardık. Yazımızı sonlandırmadan önce sizlere son birkaç şey daha söylemek istiyorum. Kupon doldurmak, bayiye gidip kuponu yatırmak vs. işlerle uğraşmadan evinizden çıkmadan oturduğunuz yerden bir tık ile daha yüksek oranlarla oynayıp daha fazla para kazanmak ister misiniz? Aslında bu soru biraz saçma oldu. Çünkü kim böyle bişeyi istemez ki? Biz de bu yüzden internetten online iddaa oynatan sitelerin en iyisini inceledik ve konu içinde giriş resmini koyduk. Bu siteden yani Bahisnow’dan iddaa oynarken illa 3 veya 4 maç oynayacaksınız diye bir zorunluluk yok. İstediğiniz her maça tek maç olarak iddaa yapabilirsiniz. Hem oyunculara üye oldukları için oldukça cömert davranıp reddedilmeyecek üyelik bonusları veriyorlar. Lisans bilgileri ve verdikleri bonusların miktarları detaylıca sitede yazıyor.

 1000 TL Bonus
 500 TL Bonus
 500 TL Bonus
 500 TL Bonus
 900 TL Bonus
 1000 TL Bonus
 500 TL Bonus
 2000 TL Bonus
 900 TL Bonus

“İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla Resimli Açıklama” için 7 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE